Ücretsiz Test Sitesi!

Hayatımızı yönlendiren sınavların test sistemi üzerine kurulu olduğunu biliyoruz. Okullarda  eskiden önem verilmeyen test sistemine artık önem verildiğini birazda olsa görüyoruz. Ortak sınavlar olsun , seviye belirleme sınavları gibi deneme sınavları öğrenciler için çok önemli. Peki okul  test sistemi üzerine mi bir yol izliyor orası tartışılır!

Biz sizler için  ders izleme sitemizin yanı sıra  konu ünitelerine ilişkin  soru kalıplarının nasıl olduğunu , karşınıza nasıl çıkabilir  farklı soru çeşitlerini karşınıza getirmeye çalıştık. Okulda öğrendiğiniz üniteleri  sitemize girerek testlerini hiç bir üyelik şartı olmadan ücretsiz çözebilirsiniz.

Test çözme sitemizde şuan  altı (6) kategori bulunmaktadır. Bunlar ilköğretim testleri, sbs testleri,  kpss testleri, ehliyet testleri , açıköğretim fakültesi testleri ve son olarakta ygs ve lys testlerini eklemeye başladık.

Konularınıza ilişkin soruları çözerken  zaman ile de yarışacağınızı unutmayın.  Ne kadar test çözerseniz pratikleşirsiniz ve  sınavlarda zaman kazanırsınız.

Sistemimizde Kayıtlı : 1707 Test – 30661 Soru Bulunmaktadır.

Tabiki bu kadarıyla kalmıyoruz. Hergün eklenen testlerimizi www.dersizlesene.com sitemizden arkadaşlarımıza duyuruyoruz.

Yapmanız gereken www.google.com.tr arama motorunu açtıktan sonra ” test çöz “  yazıp birinci sırada çıkan sitemize giriş yapmak…

testcoz.dersizlesene.com ile  deneme sınavları.. ;)