Aöf Testleri ve Eğitim Forumu

Ülkemizde eğitimin belirli aşamalarında ilerleyebilmek için bazı dönüm noktalarında sınavlara girmemiz gerekmektedir. Bunun için kaliteli bir eğitim almanın yanı sıra gireceğiniz sınavlara yönelik test çözmeniz gerekmektedir. Bilgi, yorum ve hız kabiliyetinizi artırabileceğiniz testlerle bu tür sınavlarda başarı oranınızı yükseklere çıkarabilirsiniz. Eğitimin ilk basamağı olan 1. Sınıftan itibaren hemen her kademesinde yer alan birbirinden kaliteli ve eğitici test çözmek için sitemize gelmeniz yeterli olacaktır.

Eğitim forumu alanımızda eğitime dair her türlü bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Eğitime dair aklınıza takılan her soruyu forumda sorabilir ve gerekli cevapları bulabilirsiniz. Herhangi bir konuda ihtiyacınız olan ödev konularına, test sorularına ve daha pek çok şeye anında erişebilirsiniz. Forumdaki diğer üyelerle tanışarak eğitime dair bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunabilir, tartışmalara katılarak en doğruyu elde edebilirsiniz. Forumda bulunan her türlü görsel ve metinsel eğitim materyallerle eğitim hayatınıza büyük katkı sağlayabilirsiniz.

Üniversiteyi açıktan okumak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun neticesinde yeteri kadar eğitim kaynağı bulmak için AÖF (açık öğretim fakültesi) öğrencileri internet üzerinden arayışlara girmektedir. AÖF öğrencilerinin rahatlıkla bilgi ve paylaşımlara ulaşabileceği sitemiz üzerinden ders notları, çıkmış sorula ve daha pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca AÖF ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı forumda paylaşarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemize gelmektir.

Ders Videoları

Yeni başlayan  eğitim yılında  hepinize şimdiden  başarılar diliyoruz  arkadaşlar. www.dersizlesene.com  ekibi olarak bünyemizde barındırdığımız  ders videolarını sitemizden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.İlköğretim ders videolarından ygs ,lys videolarına , test çöz  bölümümüzden  çıkmış sorulara kadar herşeyi sitemiz aracılığı ile   bulabilirsiniz. Üyelik olmadan tüm kaynaklara sorunsuz ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ehliyet sınavında çıkmış olan sorulara test bölümümüzden ulaşabilir ve zaman ile yarışarak  sınava kendinizi hazırlayabilirsiniz. Trafik , motor ve ilkyardım bölümlerini içeren  sınav soruları sitemizde. Açıköğretim üniversitesi ile ilgili değişen sistemler hakkında bilgiler , eğitici oyunlar ve arkadaşlarımızın ödevlerini süslediği ödev kapaklarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ücretsiz Test Sitesi!

Hayatımızı yönlendiren sınavların test sistemi üzerine kurulu olduğunu biliyoruz. Okullarda  eskiden önem verilmeyen test sistemine artık önem verildiğini birazda olsa görüyoruz. Ortak sınavlar olsun , seviye belirleme sınavları gibi deneme sınavları öğrenciler için çok önemli. Peki okul  test sistemi üzerine mi bir yol izliyor orası tartışılır!

Biz sizler için  ders izleme sitemizin yanı sıra  konu ünitelerine ilişkin  soru kalıplarının nasıl olduğunu , karşınıza nasıl çıkabilir  farklı soru çeşitlerini karşınıza getirmeye çalıştık. Okulda öğrendiğiniz üniteleri  sitemize girerek testlerini hiç bir üyelik şartı olmadan ücretsiz çözebilirsiniz.

Test çözme sitemizde şuan  altı (6) kategori bulunmaktadır. Bunlar ilköğretim testleri, sbs testleri,  kpss testleri, ehliyet testleri , açıköğretim fakültesi testleri ve son olarakta ygs ve lys testlerini eklemeye başladık.

Konularınıza ilişkin soruları çözerken  zaman ile de yarışacağınızı unutmayın.  Ne kadar test çözerseniz pratikleşirsiniz ve  sınavlarda zaman kazanırsınız.

Sistemimizde Kayıtlı : 1707 Test – 30661 Soru Bulunmaktadır.

Tabiki bu kadarıyla kalmıyoruz. Hergün eklenen testlerimizi www.dersizlesene.com sitemizden arkadaşlarımıza duyuruyoruz.

Yapmanız gereken www.google.com.tr arama motorunu açtıktan sonra ” test çöz “  yazıp birinci sırada çıkan sitemize giriş yapmak…

testcoz.dersizlesene.com ile  deneme sınavları.. ;)